SÜRMANŞET HABERLER
SON EKLENENLER

Altın fiyatlarında hızlı yükseliş

Koronavirüs salgınına ilişkin yaşanan gelişmeler sonrası çeyrek altının fiyatının ne kadar olduğu, gram altının kaç liradan işlem gördüğü de merak ediliyor. Yatırımcılar her gün altın fiyatlarını heyecanla araştırıyor. Haftanın ilk işlem günü Pazartesi gününde de Kapalıçarşı altın fiyatları, altın alış satış işlemi yapacaklar tarafından araştırılıyor. Buna göre; altın fiyatları ne kadar? 19 Nisan 2021 altın fiyatları...
19 Nisan 2021 09:02

Altın fiyatları merak ediliyor.

Son dakika altın fiyatları gelişmeleri her gün binlerce vatandaşın gündemindeki yerini almaya devam ediyor. Geçtiğimiz sene rekor üstüne rekora imza atan sarı metal bilindiği üzere sonrasında yaşadığı ani düşüşle yatırımcılarına kaybettirmişti. Bu kapsamda gün içerisinde canlı ve güncel rakamları takip etmek isteyen binlerce vatandaş “19 Nisan bugün cumhuriyet, yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL?” sorularına ait yanıtı araştırıyor. Altın fiyatları son dakika gelişmeleri bu noktada sabah saatlerinden itibaren küçük ve büyük ölçekli fark etmeksizin binlerce yatırımcının gündemindeki yerini aldı.

GRAM ALTIN NE KADAR?

ALIŞ: 462,05

SATIŞ: 462,13

ÇEYREK ALTIN KAÇ TL?

ALIŞ: 743,00

SATIŞ: 761,00

YARIM ALTIN FİYATI

ALIŞ: 1.478,00

SATIŞ: 1.522,00

CUMHURİYET ALTINI FİYATI

ALIŞ: 3.065,00

SATIŞ: 3.111,00

Cumhurbaşkanı’nın çağrısına kuyumculardan destek: Yakında göreceğiz

Ordu'nun Ünye ilçesi Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Kumaş, yaz ayının gelmesiyle beraber altında yeni yatırımcıların olacağını ve yurt dışındaki varlık sahibi vatandaşların ise birikimlerini Türkiye'de değerlendirmeleri çağrısında bulundu. Kumaş, "Gram altında ve çeyrek lirada yükseliş potansiyelini yakında göreceğiz" dedi.

YENİ ŞAFAK

KAMU EXPRESS SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER