SON EKLENENLER

Son kez karne verdi

Denizli’de öğrencilerine karneleri verdikten sonra rahatsızlanan öğretmenden acı haber geldi.
22 Ocak 2022 04:01

Denizli’de öğrencilerine karnelerini veren Kimya Öğretmeni Mehmet Kartal, korona virüs şüphesiyle başvurduğu hastanede tetkik sırası beklediği anda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. 56 yaşındaki Kartal’ın doktorların tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenilirken, sevilen öğretmenin ani ölümü eğitim camiasını yasa boğdu.    

Edinilen bilgiye göre Denizli’nin Merkezefendi ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Durmuş Ali Çoban Anadolu Lisesi’nde görev yapan Kimya Öğretmeni Mehmet Kartal, yarıyıl tatili öncesi öğrencilerine karnesini verdi. 56 yaşındaki öğretmen, öğrencilerine karnesini verdikten sonra rahatsızlandı. Meslektaşlarının da yardımıyla Kartal, korona virüs şüphesiyle Servergazi Devlet Hastanesine başvurdu.

SIRA BEKLEDİĞİ SIRADA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Test için sıra bekleyen Kartal, bu sırada fenalaştı. Hemen acil müşade odasına kaldırılan Kartal, doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 30 yıllık öğretmenin ani ölümü ailesini, öğrencilerini ve eğitim camiasını yasa boğdu.  Evli ve 1 çocuğu bulunan Kartal’ın eşinin de öğretmen olduğu öğrenildi.  

DENİZLİ 24 HABER

KAMU EXPRESS SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER